ZTE-címeres iskolatáskák ajándékba (2016.08.09., 8:40)

100-100 táskát kapnak a kisdiákok.

A ZTE augusztus 14-én, vasárnap 19 órakor kezdődő Dorog elleni mérkőzésén a Pharos '95 Kft. meglepetéssel kedveskedik a kilátogató kisdiákoknak. Az első 100-100 alsó tagozatos kisfiú és kislány, aki családjával együtt megy a meccsre, egy ZTE-címeres iskolatáskát kap ajándékba. Az iskolatáskák a főbejáratnál vehetők majd át.
A mérkőzés szünetében az összes gyermeket várják a pályára egy közös fotó erejéig (gyülekező a szünet előtt 5 perccel a keleti és déli tribün közötti bejáratnál).
14 év alatti gyermekeknek, 70 év felettieknek és hölgyeknek továbbra is ingyenes a belépés!

Szeptember elején nem marad el majd a szokásos füzetosztási akció sem, immár hagyományosan az összes elsős kisdiák egy-egy kockás és vonalas ZTE-s füzetet kap majd ajándékba.

Remélhetően a Dorog ellen is olyan eredményes lesz a ZTE, mint a Siófokkal szemben. Igaz előbb szerdán egy nehéz erőpróba vár rá Nyíregyházán.