Ezüstérmes a Zalaszám-ZAC felnőtt férfi váltója (2018.09.19., 8:20)

Az ezüstérmes váltó.

Az évad legtöbb atlétáját megmozgató országos váltófutó bajnokságot Szekszárdon rendezte a Magyar Atlétikai Szövetség. A bajnokság érdekessége volt,hogy valamennyi korosztály együtt versenyzett.
A felnőttek mezőnyében nagyszerű Zalaszám-ZAC siker született. A Dienes Mátyás,Szűcs Valdó,Baki Barnabás,Ott Benjamin összetételű 4x200 m-es váltó 1;29,53 perces remek időeredménnyel felnőtt bajnoki ezüstérmet nyert. A csapat edzői:Kámán Ferenc és Góczán István.
Alig maradt le a dobogóról a zalaegerszegi női 4x200 m-es négyesfogat. Nagy Pálma,Ferenczi Melinda, Hári Anna, Varga Panna 1;45,54 perces idővel szoros versenyben negyedik helyen hozta be a célba a váltóbotot.A Zalaszám-ZAC felnőtt 4X800 m-es középtávfutó váltója Borsos Bálint,Császár Máté,Németh Levente, Ott Benjamin  futási sorrendben  pedig ötödikként ért célba.