Egerszegi sikerek Győrben (2016.12.05., 9:00)

A Zalaszám ZAC Sportiskola versenyzői és edzőik.

Győr volt a házigazdája az idei SPORT XXI. atlétikai versenysorozatnak. A Zalaszám ZAC Sportiskola négy csapatot is tudott nevezni a regionális döntőre. Most az U13-as csapat szerepelt jobban, s megnyerte az összetett csapatversenyt. Az U11-es együttes is érmet nyert, bronzot. A versenyen összesen 19 csapat versengett, ami annak a jele, hogy valami megmozdult az atlétika sportág utánpótlás nevelésében. Ami külön öröm, hogy ebben a munkában élen jár a zalaegerszegi atlétikai élet.
Sikeresen fejezte be a gyermek korosztály a 2016-os esztendőt! Az U 13-as csapat nagy küzdelemben legyőzve a házigazdákat a dobogó legfelső fokára állhatott, míg az U 11-ben az 1. csapat 3. helyezett lett. A kicsiknél a másik két csapat is jól helytállt, hiszen a 4. és 7. helyen végeztek a 19 csapat közül. A dobogós csapatok tagjai: U 13 1. hely: Vass Gergely, Ágoston Zsombor, Gaál Máté, Sziva Milán, Koller Dorina, Röszler Dóra , Kovács Anna, Makovecz Virág.
U 11 3. hely: Király Kíra, Major Ágnes, Kozma Ádám, Szőke Marcell, Mózer Benedek, Czigány Emma, Magyar Dorka, Németh Milán.
Felkészítő edzők: Bacsa Istvánné, Góczánné Tóth Zsuzsanna, Hajas Éva, Csiszár Attila, Szabó Gábor és Pajor László.